• crystal fönsterlampa rund
  • uphäng färg 1 och 2
  • upphäng färg 3 och 4
  • upphäng färg 5 och 6

Hängande lampa Crystal KLOT

Artikelnummer:HB6258
875,00 kr
Med frakt DHL Service Point - för 40,00 kr
Pris med rabatt
Rabatt
Färg

Beskrivning

Tjusig taklampa / Fönsterlampa Crystal.

För en lyxig hotellkänsla i ditt rum!

Komplett med upphäng (3 meter tygsladd, takkopp och stickpropp) - välj färg på upphänget i listan ovan: Vit 010, Guld 220, Koppar 235, Silver 250, Antik Silver 252 eller Svart 330.

Du kan också köpa lampan UTAN upphäng - välj då bort upphänget i listan ovan.

Mått skärm: Diameter 16 cm. Höjd 15 cm (exk upphäng).

Relaterade produkter

1.145,00 kr
Pris med rabatt
Rabatt
Mer information

1.635,00 kr
Pris med rabatt
Rabatt
Mer information

315,00 kr
Pris med rabatt
Rabatt
Mer information

545,00 kr
Pris med rabatt
Rabatt
Mer information

Det här är Aprilia Interiör

Aprilia Interiör saluför möbler och övrig inredning i klassiska tidlösa stilar men med en modern touch, både nyproducerat och antikt, samt möbeltyger, belysning, lampskärmar och fårskinnsprodukter såsom möbelöverdrag, plädar och kuddar. Här hittar du kvalitetsprodukter, inte sällan skräddarbyggda och skräddarsydda av svenska hantverkare med lång tradition inom möbeltillverkning. Vi vill bort ifrån "slit-och-släng" och sträva mot ett mer hållbart och ekologiskt samhälle, där inredning inte ständigt "behöver" bytas ut, utan kan föras vidare i generationer. Vi erbjuder möjligheterna att i hög grad själv bestämma möbelns utseende sett till färg, bemålning, beklädnad och till viss del övriga attribut.

 Välkommen att botanisera i en salig blandning från barock till kontemporär stil; 1700-tals rustikt, rokoko, gustavianskt, empir, karl-johan, chesterfield, nyrenässans, jugend, art deco, 40/50-tal, 60/70-tal samt mer nutida men ändå tidlös design. I Aprilias blogg kan du ta del av butiksnyheter, inredningstips och inspirationsbilder med våra möbler i vackra miljöer.  Genom vårt nyhetsbrev blir du regelbundet uppdaterad om vad som händer, och missa för allt i världen inte vår omtyckta FACEBOOK-sida där nya inlägg görs dagligen.